Evvolin’de Koltuk ve koltuk takımları, Yatak ve yemek odası takımları, Düğün paketleri vb. mobilya grubu ürünleri Randevulu bir şekilde Nakliye teslimli teslimat olarak teslim ediyoruz.

Tamamlayıcı demonte mobilyaları, Dekorasyon ürünlerini, Ev yaşam ürünlerini ve Elektirikli ev aletlerini vb. ürünleri Kargoyla teslim etmekteyiz.

Ürün detay sayfamızda da belirttiğimiz teslimat türü aldığınız ürüne göre değişiyor. Teslimat detaylarında ürünün nakliye mi yoksa kargoyla mı teslim edileceğini belirtiyoruz.

Ürün sayfasında nakliye ile gönderilen ürünler için ‘Nakliyeli Teslim’, kargo ile gönderilen ürünler için ‘Kargoyla Teslim' yazmaktadır.

Kargoyla gelen ürünlerde, yasa gereği hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir, İlgili yasa gereği kata teslimat yapılamaz.

İlk teslimat aşamasında eğer kargo şirketi teslimat için sizi şubeye çağırırsa 0850 346 10 41 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak gönderinin bina önüne getirilmesi konusunda destek alabilirsiniz.

Paketlerimiz bir kez dağıtıma çıkar. Verilen adreste kimseye ulaşılamaması durumunda siparişi teslim alabilmeniz için, ürünün 3 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde bekletilir. Böyle bir durumda paketinizi şubeye giderek kolayca teslim alabilirsiniz.

Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir.

Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda lütfen kargo görevlisine o anda ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturarak ürünü teslim almayınız ve 0850 346 10 41 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Kargo Teslimli yapılan teslimatlarda:
Sipariş verdiğin ürünleri kolayca takip edebilmen için; ürün yola çıktığında, sipariş verirken belirttiğin e-posta adresine ve telefonuna anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin ismi ve kargo takip numarası iletilir.

Nakliye ile gönderilecek ürünler gönderime hazır olduğunda teslimat için uygun tarihin belirlenmesi için SMS, e-posta ve sizleri arayarak bilgilendirme yapıyoruz.

Planlanan teslimat tarihinden 1-3 gün önce SMS ve arama yoluyla size ulaşılır ve onayınız alınır. Teslimat planlarında özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz.

Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir.

Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 5 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için ekstra nakliye ücreti talep edilebilir.

Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz.

Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün nakliyeye verilmeden yapılabilir.

Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk müşterimize aittir.

Nakliye teslimli yapılan teslimatlarda:
Sipariş verdiğin ürünler gönderime hazır olduğunda sms, mail ve aranarak tarafınıza bilgi verilir teslim planı yapılır.

200 TL altındaki sepetlerde teslimat ücreti 10 TL ’ dir.

200 TL ve 5.000 TL arasındaki sepetlerin %5’i teslimat ücreti olarak sipariş tutarına eklenir.

5.000 TL ve 10.000 TL arasındaki sepetlerde teslimat ücreti 250 TL ’ dir.

10.000 TL ve üzeri sepetlerde teslimat ücretsizdir.